V Konferencja Online Trzeciej Fali Terapii Behawioralnych

Zapraszamy na kolejną edycję Konferencji Online Trzeciej fali Terapii Behawioralnych!

Już 30 września, 2 października oraz w listopadzie odbędzie się kolejna, wirtualna konferencja poświęcona III fali terapii behawioralnych, organizowana przez Uczę się ACT! Konferencja kierowana jest do specjalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym na co dzień – psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów, coachów oraz studentów tych dziedzin, a także osób zainteresowanych współczesną psychoterapią behawioralną.

Udział w konferencji jest darmowy! Kilka dni przed festiwalem udostępniony na stronie będzie link do aplikacji Zoom, przez który w dniu wydarzenia będzie można się zalogować bezpośrednio na wykłady. W dniu festiwalu administrator będzie wpuszczał osoby ok. 10 minut przed rozpoczęciem. Limit połączeń w jednym momencie to 100.

Jeżeli nie będziecie mogli wziąć udziału w konferencji we wskazanych dniach, nic straconego! Wystąpienia są nagrywane i udostępniane przez organizatorów na kanale na YouTube. W oczekiwaniu na tegoroczną konferencję zapraszamy do zapoznania się z wcześniejszymi wykładami: YT.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie internetowej wydarzenia oraz na stronie wydarzenia na FB.