Wirtualna Konferencja Światowa ACBS 2021

Światowa konferencja ACBS online!

Już w czerwcu odbędzie się kolejna, światowa konferencja ACBS, w tym roku podobnie jak w zeszłym, ze względu na sytuację pandemii, w formacie online! Warsztaty przedkonferencyjne odbywają się 12 i 13 czerwca, a sama konferencja od 24 do 27 czerwca w godzinach od 08:00 do 19:00. Coroczne konferencje ACBS to szansa na poszerzenie swoich umiejętności praktycznych, a także zapoznanie się z wynikami najnowszych badań. Możecie poznać inne osoby interesujące się kontekstualną nauką o zachowaniu i doświadczyć na własnej skórze czym są techniki III fali terapii poznawczo-behawioralnej. 

Opłata za każdy warsztat przedkonferencyjny dla uczestników z Polski będących członkami ACBS wynosi 69$ dla profesjonalistów i 35$ dla studentów oraz 129$ dla profesjonalistów i 69$ dla studentów nie będących członkami ACBS.

Opłata za konferencje dla uczestników z Polski będących członkami ACBS wynosi 149$ dla profesjonalistów i 99$ dla studentów oraz 219$ dla profesjonalistów i 129$ dla studentów nie będących członkami ACBS.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie internetowej ACBS.